Ticho před bouří?

7. července 2016 v 21:54 | Ms. ParaSherlock |  Deník plný paranoie
Menší pauza od psaní? Určitě ne! Pouze toho Mé Veličenstvo mělo moc na starost. Čtyři dny přece ještě není pauza. Nebudu se vymlouvat ani omlouvat,jen jsem neměla nápady o čem psát a včera jsem měla krosový závod,takže jsem zase neměla čas. Dneska jsem získávala inspiraci,o čem psát. Ne,to vážně ne...Popravdě - třídila jsem svoje oblečení,protože většina mi je buď nepříjemná na dotek mé hebké pokožky anebo mi je zkrátka to oblečení velké a visí na mně jak na dřevěném věšáku v hospodě,který bývá hned u dveří,aby si tam vážené dámy a ctihodní pánové odložili své kabáty,bohatí měšťané své cylindry a mniši svá roucha.

Tak a o čem že má být tenhle článek? Zkuste to poznat sami. Ti,kteří to mají poznat,tak to taky poznají. Věřím,že Vyvolení chápou.

Každopádně to,že jsem čtyři dny nic nenapsala neznamená pauzu,ani ticho před bouří,takže nic velkého zatím nechystám. Časem se to ale může změnit. Momentálně mě akorát polapila "paranoiová bublina". Je to pomyslná bublina,která mě celou obalí a já jsem pak pár dní ještě více paranoidní,než jindy. Vodu z kohoutku nemohu pít,protože do ní vláda dává mikročipy,které bych takhle vypila a ony by spustily urychlený rozklad kostí. Televize slouží jako megakamera pro různé psychopaty. Jídlo je vlastně jen chemická pasta,která vypadá zdravě,ale uvnitř rozežírá zaživa. Tedy něco jako kyselina fluoroantimoničná. Kyselina,která sice nehoří,ale je nejsilnější známou kyselinou vůbec.

Je tohle myšlení člověka trpícího paranoiou? Ale co když nejsem paranoidní,ale vím víc,než je vládě příjemné? A jak si na tom ty? Cítíš se pořád tak bezpečně? Nemáš někdy pocit,že jsi neustále někým sledován? Nemáš někdy pocit bezdůvodného strachu? Třeba totiž ani není tak nevinně bezvdůvodný.Člověče,buď přece ve střehu! Neměl by si jen tupě přihlížet dění okolo tebe. Přemýšlej!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama