První barvení vlasů

12. července 2016 v 20:36 | Ms. ParaSherlock |  Deník plný horkých pocitů
Nastal významný den pro mé úžasné vlasy a úžasně i dopadl.

Jelikož bydlím na vesnice,musela jsem pro barvu do města. V naší vesničce totiž není ani "pidi sámoška". A tak jsem včera měla následující plán: Ráno vstát kolem půl osmé a v osm hodin jet "sockou" do města,koupit barvu a jet hned domů. Ovšem,jako vždy jsem nestíhala,a tak mi bus odjel. Respektive ujel...Proto jsem byla nucena jít do města pěšky. V žabkách jsem to stihla za padesát minut,koupila barevné tužidlo na vlasy a pak jela domů.

Dneska jsem si chtěla tedy vlasy obarvit,a to na tyrkysovou. Přesněji řečeno barevným tužidlem na vlasy od firmy Elysée. Zvolila jsem tužidlo,aby se to snadno vymylo,kdyby mi to neslušelo a tak. Mělo se údajně vymýt po šesti až osmi umytí. Počítala jsem s tím,že mám tmavě hnědé,téměř černé vlasy,tímpádem barva nebude tak intenzivní. Počítala jsem s tmavou lagunovou tyrkysovou. Poctivě jsem provedla zkoušku na alergii,neboť dříve jsem měla přes deset alergií,ale naštěstí mě všechny opustili a tak mám jen tři. Na peří,prach a lilie.

Přesně jak psali v návodu,dala jsem si na předloktí to tužidlo. Čtyřicet minut jsem na ruce měla zelenou pěnu. Nic. Vůbec nic. Žádný příznaky alergie. Po opláchnutí mi na ruce zůstal zelený flek,který ovšem neřeším,protože jsem ho záměrně udělala na místě,kde jindy nosím neustále šátek. Vzala jsem si rukavice,gumičkami je přichytila k rukám,kolem krku hodila ručník atd... a dále postupovala podle návodu. Do deseti minut jsme měla na hlavě všude zelnou pěnu. Nechala jsem ji působit třicetpět minut,jak doporučovali lidem s tmavými vlasy a následně opláchla. A co se nestalo. Zelená byla fuč,a já měla svou původní barvu,jako kdybych nic nedělala...

Naštvaně jsem vysušila vlasy a vyhlásila jim válku. Samozřejmě obrazně. Jsem přece Posel Lásky. Přesto jsem se značnou agresí, pocházející ze zklamání, napochodovala do spíže a hledala jakoukoli jinou barvu. A přece jenom! Jako vždy jsem dostala,co jsem chtěla. Barva měla vínovou barvu. Říkala jsem si,jak to bude super. Byla to pernamentní barva,(nevymyje se,zkrátka odroste) ale momentálně mi to nevadilo a brala jsem to spíše jako záruku toho,že to chytne. Vykašlala jsem se na nějakou zkoušku alergie a rovnou jsem si vzala nové čisté rukavice,zase na sebe hodila ručník na barvení vlasů a začala si barvu patlat na hlavu hlava nehlava. Po čtyřiceti minutách jsem opět umyla....a....hle! Barva je....NA HLAVĚ! S radostí jsem začala rychle sušit vlasy. Nemohla jsem se dočkat výsledku.

Musím říct,že po vysušení byla barva více vidět. V těch mokrých vlasech to vypadalo na chabé odlesky,ale teď...Z mé přírodní tmavé hnědé se stala výraznější tmavě hnědá,která ale hází červeno-fialové odlesky! Světe div se,vypadá to vážně skvostně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 12. července 2016 v 20:54 | Reagovat

Gratuluju.
Jinak nevím, proč se divíš, že to tužidlo nechytlo.. to jde vidět fakt jen na blond nebo odbarvených vlasech :-).

Do budoucna doporučuju hennu - aplikace náročnější, ale výsledek daleko lepší a hlavně ti to za chvíli neodrovná vlasy :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama