Jsem divergentní!

3. července 2016 v 22:58 | Ms. ParaSherlock |  Deník plný horkých pocitů
Odkud tohle slovo znám? Myslím,že jako většina těch,co ho znají,tak i já - z filmu Divergence. Divergence je slovo pro odchýlení se od normálu. V tom filmu se lidi rozdělí do pěti skupin. Ti,co nedokážou v té svojí projít zkouškou,se potom stávají šestou skupinou a to "Odpadlíky". Každopádně nemám v úmyslu psát obsah filmu,a tak se pojďme posunout dál. I když musím říct,že kdyby ten film byl realitou,patřila bych mezi (vládou vražděné) divergentní. A na to jsem patřičně hrdá. Ale jelikož je pro mě realita to,že v županu sedím u pc a do sluchátek mi hraje "Pentakill" hudbu z "lolka" (přesněji skladbu "Orb of winter" ,kterou vážně zbožňuju) jsem "pouze" ( a to v hodně velkých uvozovkách) indigová. Nacož jsem tedy taky patřičně hrdá.

Ačkoli Divergence je film převelice krásný,řekla bych až úžasný,moc lidí ho nezná. Což je škoda,protože stojí za to.(stejně jako knižní předloha) Mimo to,promítal se i v kině.Ve svém žánru se Divergence(co se týče mého žebříčku) vyšplhala na úctyhodnou takříkajíc zlatou příčku - první místo.

Možná, že mě tak Divergence ohromila i proto,že jsem chápala a soucítila s hlavní hrdinkou,samotný děj mě zaujal,překvapila mě zápletka,příběh mě ke konci dojmul k slzám ( a to opravdu u mě snadné není) a u samotného konce jsem byla napjatá jak přetažená struna - k prasknutí.

No,jen se na něj koukněte sami! A že má přes dvě hodiny? Co na tom! Nudit se,myslím,nebudete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama