Rodinná oslava

19. června 2016 v 21:58 | Ms. ParaSherlock |  Deník plný deprese
A je to! Konečně mám za sebou rodinnou oslavu. Ale že to dalo zabrat. Naštěstí se nepřálo mně,takže jsem při gratulování nebyla vystavena nadměrnému počtu dotyků. Fuj,bakterie. Ale hlavně,dotyky ostatních na své kůži...Jen při té myšlence mám potřebu si přitáhnout kolena až k bradě a co nejvíce se schoulit,jako kdybych se chtěla vpít sama do sebe jako se to děje při psaní. Tuž,tuha,fixa,citronová šťáva - cokoliv,čím se píše - se vpije do oslí kůže,lidské kůže nebo třeba jen papíru.

Pět hodin,kdy poslouchám názory,plány a sny ostatních a nikdo se díkybohu neptá mě. Mluví ten,kdo chce. A hlavně ten,kdo se vůbec dostane ke slovu. Vždy si uvědomím,jak jsem nedůležitá v mé rodině. Přitom pro tenhle svět jsem více než důležitá. Jsem,řekla bych,globálně důležitá. Ztělesněni indigové energie v tomto barevném ( pro lidi šedivém) světě.

Co je smyslem oslav? Sama nevím. Asi oslavovat,ale co to znamená? Pít alkohol,sbližovat se,klábosit,pomlouvat,smát se,hrát všelijaké hry,jíst,poslouchat hudbu,tančit...Zřejmě to závisí na mnoha faktorech,ale hlavně na tom,jaký okruh lidí se na oslavě vyskytuje.

Nerada slavím. Nervy s přípravou,nuda při oslavě,hluk,podnapilost,uklízení po oslavě...Šílený šílenství - nic víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama